مرکز خریدهای قشم

مرکز خریدهای قشم

قشم از مناطق جذاب گردشگری ایران است که بازارهای متنوعی نیز دارد. در مراکز خرید قشم انواع محصولات با کیفیت و قیمت های مختلف به فروش می رسد. بسیاری از کالاهای بومی این منقطه نیز در بازارهای سنتی قابل تهیه است. اگر به قشم سفر می کنید تجربه خرید از بازارهای متنوع و جذاب قشم را از دست ندهید.

سیتی سنتر قشم

سیتی سنتر یکی از مطرح ترین مرکز های خرید در جزیره قشم است و برندهای مختلف در آن مشغول به فعالیت هستند.  در سیتی سنتر قشم محصولاتی از قبیل پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی، لوازم ورشی و موبایل و … به فروش می رسد. این مرکز خرید بزرگ به دو بخش سیتی سنتر ۱ و سیتی سنتر ۲ تقسیم می شود که با تونلی به یکدیگر مرتبط شده اند. در طبقه سوم سیتی سنتر امکانات شهربازی و فوت کورت نیز تدارک دیده شده است تا بتوانید اوقات مفرحی در کنار خریدتان داشته باشید.

سیتی سنتر قشم

 

بازار درگهان در قشم

در شمال جزیره و در فاصله ای نزدیک به قشم، بازار بسیار بزرگ درگهان واقع شده است که مقصد بسیاری از مسافران برای خرید در جزیره به شمار می رود. این بازار در حقیقت مجموعه ای است از چندین پاساژ و بازار مختلف؛ بازارهای نخل، دریا، اطلس، دودلفین، مروارید و ایران زمین از جمله این بازارهاست. هر کدام از این بازارها از مراکز خرید مهم به شمار رفته و اجناس گوناگون سنتی و مدرن را به فروش گذاشته اند. مرکز خرید نخل به دلیل معماری متفاوت آن چشم گیرتر از سایر بازارها به نظر می رسد. بورس خرید کیف و کفش نیز مجتمع تجاری اطلس درگهان است.

غار نمک قشم
اینم بخون

بازار درگهان در قشم

 

بازار قدیم قشم

بازار قدیم، قدیمی ترین بازار قشم است و در شرق جزیره واقع شده است. این بازار دارای ورودی های مختلفی است و ساختاری پیچ در پیچ و تو در تویی دارد. صنایع دستی و پارچه و لباس بومی قشم را می توانید از این بازار تهیه کنید و با زندگی سنتی مردم این منطقه بیشتر آشنا شوید.

بازار قدیم قشم

 

بازار بین المللی ستاره قشم

بازار ستاره در روبه روی هتل مارینا ۲ قشم واقع شده است و با فراهم آوردن انواع مغازه ها و امکانات تفریحی یکی از مجموعه های جذاب برای افرادی است  که قصد خرید و تفریح دارند. این بازار بزرگ بیش از ۷۰۰ واحد تجاری دارد و انواع اجناس از  محصولات الکترونیکی گرفته تا پوشاک و عطر و ادکلن در آن به فروش می رسد. رستوران و کافی شاپ و امکانات تفریحی مثل سالن بیلیارد و بازی های رایانه ای نیز در این مجموعه برای علاقه مندان مهیا شده است.

بازار بین المللی ستاره قشم

 

بازار پردیس قشم

این بازار در نزدیکی بازار ستاره قرار گرفته است و از مراکز خرید لباس در قشم به شمار می رود. فروشگاه های پوشاک مردانه و زنانه، لوازم آرایش، عطر و ادکلن و لوازم الکترونیکی و … در این مرکز خرید در دسترس قرار گرفته  و دارای کافی شاپ و رستوران است.

 

مرکز خرید خلیج فارس قشم

بازاری متشکل از چهار طبقه که سه طبقه آن تجاری و طبقه آخر رستوران است. محصولاتی مثل لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی و موبایل و پوشاک در آن به فروش می رسد.