فراموشی رمز عبور

تفریحات کیش

جزیره ی مرجانی کیش هدف بسیاری از گردشگران برای گذراندن اوقاتی خوش و مفرح است. انواع مختلف تفریحات و سرگرمی ها در این جزیره ی زیبا فراهم شده تا لحظاتی به یاد ماندنی رقم بخورد. امکانات رفاهی و تفریحی در جزیره کیش به واقع گسترده بوده و موجب رضایت گروه های سنی مختلفی از پیر و جوان و کودک شده است.

غواصی

از محبوب ترین تفریحات جزیره کیش غواصی در آب های زلال و شفاف است. با پوشیدن لباس غواصی می توانید در زیر آب شنا کنید و انواع ماهی های ریز ودرشت را از نزدیک ببینید و از منظره ی مرجان های کف دریا لذت ببرید. امکان غواصی در کلوپ های مختلف ساحل دریای کیش فراهم است و حتا اگر غواصی بلد نباشید هم می‌توانید این کار را به کمک یک مربی انجام دهید.

غواصی در کیش

کشتی آکواریوم کیش

اگر غواصی بلد نیستید امکان دیگری هم برای تماشای منظره ی مرجانی کف دریا وجود دارد. برای این کار کافی است تا به کشتیِ کف شیشه ای آکواریوم بروید تا بتوانید منظره ی مرجانی بستر دریا و ماهی های گوناگون آن را از فاصله ای نزدیک ببینید.

پاراسل

یکی از سرگرمی های جالب و هیجان آمیز، پاراسل سواری در ساحل کیش است که کودکان و بزرگسالان به صورت تکی و گروهی از آن لذت می برند. در این تفریح جذاب، افراد سوار بر چتر پاراسل شده و یک قایق موتوری آنها را با سرعت بر سطح دریا به دنبال خود می کشد. با چتر پاراسل در آسمان دریا اوج می گیرید و همچون پرنده ای پرواز می کنید. حتا اگر دوست داشته باشید می توانید به ناخدا بگویید تا لحظاتی شما را درون آب دریا هم بکشد. معمولا ارتفاع مجاز برای پرواز با پاراسل ۵۰ تا ۱۵۰ متر است.

شاتل سواری

شاتل

شاتل سواری نوعی تیوپ سواری بر آب است. در این تفریح آبی، سوار بر یک تیوپ بادی می شوید و قایقی تندرو شما را بر سطح آب می کشد. شاتل سواری را به صورت گروهی و با همراهی دوستان تان هم می توانید انجام دهید. برای سوار شدن شاتل، جلیقه نجات می پوشید، چون ممکن است در آب پرتاب شوید. البته جای هیچ نگرانی نیست، چون یک نجات غریق نیز همراه تان خواهد بود.

شاتل سواری

جت اسکی

از تفریحات رایج در سواحل کیش، راندن جت اسکی های پر سرعت است. جت اسکی نوعی وسلیه نقلیه‌ی تک سرنشین یا دو نفره برای حرکت در آب است. با این وسیله نقلیه می توانید با سرعت بر سطح آب حرکت کنید و حتا به انجام حرکات نمایشی بپردازید؛ البته اگر حرفه ای نباشید و دور درجا بزنید، جت اسکی از شما گرفته شده و جریمه خواهید شد.

جت اسکی

فلای برد

برای علاقه مندان فعالیت های هیجان آمیز، فلای بورد اوج هیجان و ماجراجویی است. در این فعالیت تفریحی، فرد با لوله ای به جت اسکی وصل شده و با فشار شدید آب، در آسمان به پرواز در می آید. فرد سوار شده بر فلای برد می تواند نزدیک به ۲۰ متر در هوا پرواز کند و حتا به انجام حرکات نمایشی پرداخته و در آب شیرجه بزند. البته انجام حرکات نمایشی و پرواز در ارتفاع زیاد، مخصوص افراد حرفه ای است. برای افراد عادی که تجربه ی کمی دارند، معمولا پرواز در ارتفاع سه یا چهار متر توصیه می شود.

کشتی های تفریحی خصوصی

در کیش انواع مختلف کشتی ها و شناورهای تفریحی برای اجاره در مدتی خاص در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. این شناورها بسته به نوع خود از ظرفیت های مختلفی برخوردارند و امکانات رفاهی گوناگونی در آنها فراهم شده است. با اجاره یک کشتی تفریحی می توانید عیش‌تان را به حداکثر برسانید و لحظاتی آسوده را بر روی آبیِ دریا بگذرانید.

پارک دلفین ها

پارک دلفین ها یک سایت تفریحی مطرح در خاورمیانه است که دارای بخش های دلفیناریوم، باغ پرندگان و آکواریوم های دیدنی است. انواع حیوانات دریایی از جمله دلفین ها، پنگوئن ها و شیرهای دریایی و پرندگانی از نژادهای مختلف در این پارک گردآوری شده اند. در دلفیناریوم، دلفین های بامزه و باهوش، با موسیقی به حرکات موزون پرداخته و نمایش های مختلفی را در برابر دیدگان شما به اجرا می گذارند.

پارک دلفین ها

سافاری کیش

در کیش فقط تفریح های آبی و دریایی پیدا نمی شود و علاقه مندان صحراگردی و ماشین سواری هم می توانند به مجموعه ی پارس سافاری کیش بروند. مجموعه سافاری انواع متنوعی از پکیج های تفریحی دارد و امکانات عالی رفاهی و  تفریحی برای رده های سنی مختلف در آن فراهم شده است. این امکانات شامل ماشین سواری آفرود، پیست موتورهای تریل، قلعه ی وحشت، بانجی جامپینگ، پینت بال، شترسواری و … می شود.

سافاری کیش

شهربازی هایلند

این شهربازی در مساحتی به وسعت ۳ هکتار، انواع بازی و سرگرمی را برای کودکان و بزرگسالان فراهم آورده است. تجهیزات و امکانات سرگرم کننده در این پارک بسیار متنوع و مدرن است. در این پارک رولر کاسترهای آبی و هوایی، رنجر، سورتمه، سفینه، ماشین برقی، رودخانه وحشی، سینمای هفت بعدی و … در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

هایلند کیش