فراموشی رمز عبور

اجاره ویلا لواسان

لواسان از محله های لاکچری نشین بخش شمالی تهران است که خانه های ویلایی لوکس و مدرن در آن فراوان به چشم می‌خورد. افراد زیادی برای اقامت کوتاه مدت و بلند مدت به این ناحیه از تهران می آیند و تعطیلات آخر هفته ی خود را سپری کرده یا جشن ها و مراسم هایشان را در ویلاهای لواسان برپا می کنند. علاوه بر این، لواسان جاذبه های گردشگری مختلفی هم دارد و از بهترین مناطق تهران برای وقت گذرانی می باشد. برای اجاره ویلا لواسان گزینه های مختلفی با امکانات گوناگون در دسترس است و بهترین و راحت ترین اقامت را در ویلاهای لواسان تهران تجربه خواهید کرد.

ویلا لواسان

لواسان، بهشت خوش آب و هوای تهران

در دامنه جنوبی کوه البرز، منطقه ی ییلاقی و خوش و آب هوای لواسان قرار گرفته است که به خاطر طبیعت و چشم اندازهای زیبایش از قطب های گردشگری در ایران است.

بسیاری از افراد مطرح و شناخته شده در لواسان ویلا دارند و آخر هفته های خود را در لواسان سپری می کنند. حتی گردشگران خارجی که به تهران می آیند نیز معمولا دوست دارند شبی را در این محله بگذرانند و از آب و هوا و طبیعت جذاب اش استفاده کنند. افراد عادی هم می توانند در لواسان ویلا اجاره کنند تا از هیاهو و شلوغی شهر به دور باشند. ویلاهای لواسان بسیار لوکس و چشم نواز طراحی شده اند و اقامت در آنها، حتی برای یک شب هم، می تواند بسیار به یاد ماندنی و خاطره انگیز باشد.

اجاره ویلا در عسلک

عسلک از بهترین مناطق لواسان است که به سوییس تهران معروف شده است و خانه های ویلاییِ آن از معماری بسیار جالب و خیره کننده ای برخوردار می باشد. ویلاهای عسلک در دامنه کوه ورجین ساخته شده اند و مشرف به لواسان و سد لتیان هستند.

لواسان

اجاره ویلا لواسان

برای اجاره اقامتگاه ویلایی در لواسان انتخاب ها بسیار گوناگون است، هر چند که به طور کلی لواسان منطقه ای لوکس نشین محسوب شده و قیمت ها تا حدی بالاتر از معمول محسوب می شود. با این حال، با توجه به بودجه و تعداد نفراتی که هستید، می توانید در سوئیت هایی ساکن شوید که برایتان مناسب باشد و هزینه کم تری پرداخت کنید. متراژ ویلا نیز عامل مهم دیگری در تعیین قیمت اجاره ویلای لواسان است و برخی ویلاهای این منطقه با وجود برخورداری از امکانات خوب به دلیل متراژ پایین تر ارزان تر هستند و برای اقامتی صمیمانه در لواسان ایده آل به شمار می روند.

از سوی دیگر، اگر به دنبال اقامتی تمام عیار هستید، بهترین و لوکس ترین ویلاهای تهران را در لواسان پیدا خواهید کرد. ویلاهایی با امکانات متنوع مثل استخر روباز، استخر سرپوشیده، سالن بیلیارد، سالن بدن سازی، سونا، جکوزی و غیره .

ویلاهای کوهستانی و ویلا باغ های لواسان نیز برای اقامت یک روزه و چند روزه بسیار خوب هستند و به دلیل برخورداری از حیات بزرگ برای برگذاری مراسم های شخصی انتخاب خوبی به شمار می روند.

همچنین، موقعیت مکانی ویلاهای لواسان نیز بسیار گوناگون است و چشم اندازهای دیدنیِ بسیاری را می توان در این ویلاها مشاهده کرد. برخی از آن ها کاملا به طبیعت سرسبز لواسان و سد لتیان مشرف می باشند.